«  Листопад 2018  »

«Калинка»

У нашій "Калинці" рясніє багато
Дівчат і хлоп´ят, це - завзяті малята.
У групі у нас - надзвичайна краса
І творяться тут чарівні чудеса.

Занять тут немає, а є тільки гра
У шафах новеньких - багато добра:
Рулі і машини, лото і ляльки.
Аби тільки дітки розумні росли.

Девіз групи:

«Є в «Барвінку» група «Калинка»

Люба у ній кожна дитинка».

Постоєнко Оксана Олександрівна - вихователь

Постоєнко Оксана Олександрівна, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 2012 року. За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії”.

Молодий перспективний вихователь. Постійно вдосконалює свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру. Застосовує інноваційні технології в процесі організації життєдіяльності дітей дошкільного віку. Результативно працює над впровадженням технології "мнемотехніки" у роботі з дітьми, в чому досягла позитивних результатів.Творчо використовує кращий педагогічний досвід.

Токаренко Світлана Григорівна - вихователь

Токаренко Світлана Григорівна працює на посаді вихователя Недригайлівського дошкільного навчального закладу  ясла-садок «Барвінок» з 2010 року. За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії".

Молодий, перспективний вихователь. В роботі з дітьми обирає ефективні форми і методи освітньо-виховної діяльності. Творчо використовує кращий педагогічний досвід .  Активна   робота над методичною проблемою «Проектна діяльність - фактор розвитку життєздатної особистості дошкільника» сприяє розвитку особистості кожного вихованця. Працює у тісній взаємодії із сім’єю, надає їй консультативну педагогічну допомогу, до реалізації проектів залучає батьків вихованців.

Тименко Валентина Миколаївна - помічник вихователя

6-й рік життя – це вік найбільшої активності:  рухової, пізнавальної, ігрової, вік розквіту художніх видів діяльності. Саме тому наше завдання, як вихователів, важливо знайти правильний підхід до дітей, щоб спонукати їх до самовираження, формування глибокої поваги до дорослих, результату їх праці, до однолітків, до рідного краю.

В своїй роботі з дітьми 6-річного віку ми ефективно використовуємо  різні методи і прийоми, що розвивають і збагачують пізнавальні процеси: сприймання, мовлення, пам’ять, наочне-дійове мислення.

Працюємо за Програмою розвитку дітей старшого віку "Впевнений старт". Сплановуючи освітню роботу з дітьми ми звернулися до методу проектування, що має великі переваги. Він активізує пізнавальну діяльність, організовує дітей, вихователів, батьків, націлює всіх на творчу діяльність, розвивається самостійність дітей, враховується думка кожного.  Особливість впровадження програми "Впевнений старт" полягає в багатоваріантному принципі організації житєдіяльності дітей. Упродовж дня діти мають можливість не лише брати участь у організованих формах групового навчання, а й самовизначатися в різних видах активності, діючи одноосібно чи в  підгрупах.

Гра була і залишається провідним видом діяльності. Граючись, дитина не помічає, що навчається. Ігровий зміст є найліпшим мотивом для активізації інтелектуальної діяльності дітей.