«  Вересень 2018  »

І крокують щоранку

Малюки в дитсадок.

Глущенко Людмила Валеріївна - вихователь

Глущенко Людмила Валеріївна, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 2003 року. За результатами атестації педагогічних працівників встановлено кваліфікаційну категорію «Спеціаліс вищої категорії». Лауреат обласного конкурсу «На кращу методичну розробку 2017».

Виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє ефективними формами роботи, методами виховання та навчання дітей дошкільного віку. Працює над питанням художньо-мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку, досягла позитивних результатів щодо впровадження в практику роботи інтерактивних методів з розвитку мовлення дошкільників. Під час проведення різних видів роботи з дітьми перевагу надає ігровим методам і прийомам, інноваційним формам організації дитячого колективу.Відзначається загальною культурою, додержується педагогічної етики, моралі, поважає гідність дитини.

Довгаленко Наталія Юріївна – вихователь

Довгаленко Наталія Юріївна. Працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 2016 року.

Зарекомендувала себе здібним, перспективним педагогом, в достатній мірі володіє ефективними формами і методами організації освітньо-виховного процесу з дітьми раннього віку, має відповідну методичну та науково-теоретичну підготовку. В ході організації роботи з дітьми використовує різні методи та прийоми. Значну увагу приділяла вихованню у дітей культурно-гігієнічних навичок, самостійності, культури поведінки і позитивних взаємовідносин, розвитку комунікативних здібностей, ігровій діяльності дітей. Має високе почуття відповідальності, добра, чуйна, лагідна, тактовна у ставленні до дітей. Додержується педагогічної етики, моралі, поважає гідність дитини.

Шуйська Світлана Дмитрівна  - помічник вихователя

Неживело Антоніна Володимирівна - помічник  вихователя

Як навчити дитину жити серед природи? Почуватися не її господарем та володарем, а її часткою? Як себе всти серед людей, жити для людей і самому не загубитися в людях?

Діти нашої групи найменші у дитячому садочку.
 В групі створені умови для всебічного розвитку дітей раннього віку. З метою соціалізації вихователі проводять ігри «Почастуємо Ведмедика чаєм», «Запросимо ляльку на гостину». Яскраві башточки, кубики із втулками, різнокольорові намистинки, різноманітний  дидактичний матеріал сприяють засвоєнню дітьми сенсорних еталонів.

З великим захопленням дітлахи вчать потішки, забавлянки, заклички. Малята виявляють ініціативу та самостійність під час одягання, миття рук, прийому їжі, складанні іграшок.

Доброзичлива атмосфера, дбайливе ставлення до вихованців – запорука того, що діти з радістю йдуть до дитячого садочка, а їх оченята випромінюють радість.

Кожна дитина для вихователів -  індивідуальність, що дає поштовх до розкриття їх здібностей, розвитку їх як особистостей. Правильно організована педагогічна робота сприяє пробудженню думки, розуму і почуттів дитини, дає можливість відчути себе вільною і значущою, сповнює життя малюка яскравими подіями, а розмаїття контактів тренує навички соціально-рольової поведінки.