«  Серпень 2019  »

І крокують щоранку

Малюки в дитсадок

Токаренко Світлана Миколаївна - вихователь

Токаренко Світлана Миколаївна, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 2005 року. За результатами атестації педагогічних працівників встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії”.

За час роботи досягла високого рівня професіоналізму, ініціативи, творчості. Проявляє ґрунтовну професійну компетентність. Володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно використовує їх у роботі з дітьми. Продуктивно працює над питанням сенсорно-пізнавального, економічного розвитку дітей дошкільного віку. Працює у тісній взаємодії з сім’єю, надає їй консультативну педагогічну допомогу через використання різних форм роботи .

Гриценко Оксана Романівна - вихователь

Гриценко Оксана Романівна працює у Недригайлівському ДНЗ ясла-садок «Барвінок» з 2002 року.За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст першої категорії”.

Володіє сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами роботи з дітьми дошкільного віку, використовує методи компетентно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу. Реалізує диференційований підхід до вихованців, виявляє, вивчає і враховує в своїй педагогічній діяльності їх індивідуальні особливості, сприяє розвитку здібностей дітей на основі їхніх задатків та обдарувань. Досягла значних результатів щодо реалізації завдань соціально-морального розвитку дітей дошкільного віку, виховує повагу до батьків, культурно-національних, духовних цінностей України.

Гордієнко Оксана Миколаївна - помічник вихователя

Неживело Антоніна Володимирівна - помічник  вихователя

Як навчити дитину жити серед природи? Почуватися не її господарем та володарем, а її часткою? Як себе всти серед людей, жити для людей і самому не загубитися в людях?

Діти нашої групи найменші у дитячому садочку.
 В групі створені умови для всебічного розвитку дітей раннього віку. З метою соціалізації вихователі проводять ігри «Почастуємо Ведмедика чаєм», «Запросимо ляльку на гостину». Яскраві башточки, кубики із втулками, різнокольорові намистинки, різноманітний  дидактичний матеріал сприяють засвоєнню дітьми сенсорних еталонів.

З великим захопленням дітлахи вчать потішки, забавлянки, заклички. Малята виявляють ініціативу та самостійність під час одягання, миття рук, прийому їжі, складанні іграшок.

Доброзичлива атмосфера, дбайливе ставлення до вихованців – запорука того, що діти з радістю йдуть до дитячого садочка, а їх оченята випромінюють радість.

Кожна дитина для вихователів -  індивідуальність, що дає поштовх до розкриття їх здібностей, розвитку їх як особистостей. Правильно організована педагогічна робота сприяє пробудженню думки, розуму і почуттів дитини, дає можливість відчути себе вільною і значущою, сповнює життя малюка яскравими подіями, а розмаїття контактів тренує навички соціально-рольової поведінки.