«  Жовтень 2018  »

Наші досягнення

Педагогічний колектив є постійним учасником районних та обласних конкурсів. Вихователь Поддяча Н.О. є лауреатом обласного конкурсу професійної майстерності "Вихователь року 2013", вихователь Олійник О.М. є лауреатом Сумської обласної премії ім. А.С.Макаренка (2009р.) 4 педагогічні працівники учасники обласних конкурсів педагогічної майстерності «Золоте серце»: Олійник О.М, Новгородцева С.В., Ковальова Н.І., Нємцева С.М..

Подякою Міністерства освіти і науки України у 2016році нагороджена вихователь – методист Ковальова Н.І., грамоти управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації мають п’ять педагогів, грамоти відділу освіти, молоді та спорту мають десять працівників. Подякою Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» нагороджена вихователь-методист, голова місцевого осередку ВГО «Асоціація педагогічних працівників дошкільної освіти», (2012рік). Рішенням колегії відділу освіти, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації занесено на Дошку Пошани «Педагогічна гордість Недригайлівщини» вихователя Новгородцеву С.В. - 2012р., вихователя-методиста Ковальову Н.І. – 2014р, музичного керівника Чечоткіну М.М. – 2016р.

Колектив дошкільного закладу не одноразовий переможець районних конкурсів, лауреат обласних, учасник всеукраїнських конкурсів:

• на «Кращу методичну розробку» (2012р., 2014р, 2017р);
  • на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу (2013рік, 2016р);
  • на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України у 2014році;
  • Імідж дошкільного навчального закладу, (2007рік);
  • на кращий стан організації оздоровлення дітей в дошкільному навчальному закладі, (2010рік, 2016);

Вивчено та узагальнено досвід роботи вихователя Олійник О.М. з теми: «Розвиток творчих здібностей дошкільників шляхом інтеграції різних видів образотворчої діяльності», вихователя Поддячої Н.О. з теми впровадження ідей національного виховання С.Руссової в практику роботи з дітьми дошкільного віку», вихователя Новгородцевої С.В. з теми: «Спортивні свята та розваги як засіб зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку» та занесений до банку даних позитивного передового досвіду Сумського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Розроблено систему роботи дошкільного навчального закладу з профільного навчання по проблемі «Художньо – мовленнєва діяльність дітей дошкільного віку», яка грунтується на теоретичних положеннях педагогіки та психології. Вивчено та узагальнено досвід роботи «Маленькі співрозмовники" вихователів Псарьової Т.В. та Глущенко Л.В. з даного питання.

У дошкільному закладі створені умови для розвитку творчих здібностей, нахилів, уподобань дітей, організована робота гуртків: художньо-естетичного, фізичного, екологічного, інтелектуального спрямування. Вихованці яких  є переможцями дитячих районних конкурсів «Вундеркінд», «Дивограй», «Дитячий садок має таланти», «Я малюю світ», дипломантами обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Мій рідний край" від дитячого журналу "Пізнайко".