«  Жовтень 2017  »

План розваг на перше півріччя

План музичних розваг на І півріччя

План музичних розваг для дітей старшого дошкільного віку

на І півріччя

1.     Тема: «Веселі мишенята»

Мета:    Ознайомити    дітей    із    шумовими    та шурхотливими   звуками.   Формувати   емоційно-радісні відчуття від активної участі у музикуванні. Виховувати естетичний смак.

2.     Тема: «Лісова прогулянка»

Мета:  Формувати досвід музичних вражень, розвивати мислення та творчу уяву, вдосконалювати вміння слухати музикурозрізняти змістовне наповнення. Закріпити правила безпечної поведінки в лісі.

1.  Тема: «Я і ми в оркестрі разом»

Мета :   Розвивати музичний слух, вправляти у    розрізненні на слух звучання музичних інструментів.    Виховувати у дітей стійкий інтерес до музики.

2.        Тема: «День народження в садочку»

Мета: Формувати у дітей уважність, активність, ініціативу,     бажання     гратися     в     колективі, розвивати почуття ритму, міміку обличчя.

1.     Тема: «Музичний дивосвіт»

Мета:   Формувати   в   дітей   вміння   розрізняти музику   за   характером.   Привернути   увагу   до розмаїття звукових явищ.

2.     Тема: «Моє покликання - Гра »

Мета:    Продовжувати розвивати у дітей рухову вправність,задовольняти інтерес дітей, вправляти у пластиці та рухах. Виховувати любов до гри.

1.     Тема: «Пригоди Сніжинки – краплинки»

Мета: Розвивати дрібну моторику пальців рук, музичний слух та відчуття ритму, розширення знань про навколишній світ і явища природи.

2.    Тема: «Зайчик застудився»

Мета:    Прилучати дітей до музичного світу,показати,як засобами музичної виразності  можна передати природні явища, настрій. Вчити прислухатися та відокремлювати  у загальному звучанні звуки окремих муз. інст. Та називати їх. Під час гри розвивати увагу, музичний слух.

.

План музичних розваг для дітей молодшого дошкільного  віку

( середня група)

1. Тема: « Лялька у гостях у дітей»

Мета: Навчати дітей емоційно рухатися, розвивати міміку обличчя, виховувати взаємоповагу та дружне ставлення одне до одного.

1. Тема: « На лісовій галявині»

Мета: Стимулювати дітей наслідувати спів пташок, розвивати бажання веселенько гратися та танцювати.

1. Тема: « В гостях у музичного короля»

Мета: Розвивати у дітей слухову уяву, формувати музичні здібності дошкільнят, виховувати любов до музики.

1. Тема: « Осінній листочок на гостинах у малят»

Мета: Зацікавити дітей ляльками-рукавичками. Вчити дітей уважно слухати оповідача. Виховувати бажання гратися в музичні ігри.

1. Тема: «Запрошуємо на казку»

Мета: Спонукати дітей уважно слухати. Розвивати слухову уяву. Виховувати інтерес до казки.

1. Тема: «Чудово грати нам в оркестрі»

Мета: Викликати у дітей бажання емоційно реагувати на музичні інструменти. Розвивати музично-ритмічний слух. Виховувати дбайливе ставлення до музичних інструментів.

1. Тема: « Лист від чарівника»

Мета: Розвиток загальних рухів, дрібної моторики пальців рук, зорової та слухової уваги та пам’яті. Закріплювати вміння, як треба поводитися із незнайомими людьми.

1. Тема: «Нам тут веселенько – співаємо гарненько»

Мета: Вчити дітей наслідувати спів дорослого. Розвивати бажання співати емоційно. Виховувати любов до пісні.

План музичних розваг для дітей молодшого дошкільного віку

(ІІ молодша група )

1.     Тема: «Петрушка в гостях у дітей»

Мета:   Формувати   емоційно-радісні відчуття від активної участі у музикуванні. Виховувати естетичний смак.

2.     Тема: «Нам тут веселенько – співаємо гарненько»

Мета:   Розвивати бажання співати. Вчити    дітей   наслідувати спів дорослого. Виховувати любов до пісні.

1.     Тема: «Весела подорож»

Мета: Розвивати слухову уяву. Вчити дітей правильно утримувати поставу. Виховувати співчутливе ставлення до товариша.   розслаблятися,

2.     Тема: «Мандрівка до лісу»

Мета: Формувати у дітей навички загальної моторики, координації рухів, музичного слуху. Виховувати бажання грати та вболівати за товариша.

1.     Тема: «Запрошуємо на казку»

Мета:   Формувати   в   дітей   вміння   розрізняти музику   за   характером.    Виховувати інтерес до казки.

2.     Тема: «У гості до лялечки Оленки»

Мета:    Вчити   дітей  емоційно реагувати на звучання оркестру музичних інструментів. Розвивати музично ритмічний слух. Виховувати дбайливе ставлення до музичних інструментів.

1.     Тема: «Лист від чарівника»

Мета: Розвивати дрібну моторику пальців рук, музичний слух, зорову та слухову увагу. Виховувати культуру поведінки з дорослими.

2.    Тема: «Старичок - лісовичок»

Мета: Розвивати у дітей загальну моторику, міміку обличчя, спритність, увагу, вміння грати в колективі. Створити святковий піднесений настрій.