«  Червень 2018  »

«Сонечко»

Девіз групи:

"Cонечко"- це ми: твої донечки й сини.

зігрівай нас ласкою та виховуй казкою.

Сонцем добра і любові зігріті

у нашій групі зростають діти.

Вони - майбутнього нашого слава.

Радісні діти - щаслива держава!

Творче кредо вихователів «Почуй, не зрадь, допоможи

Поддяча Ніна Олександрівна - вихователь

Поддяча Ніна Олександрівна працює на посаді вихователя Недригайлівського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Барвінок» з 2007 року. За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії”. Лауреат обласного конкурсу "Вихователь року - 2013".

Під час організації роботи з дітьми створює оптимальні умови для фізичного і психічного розвитку дітей. Впроваджує систему педагогічних впливів, яка ґрунтується на гуманізмі, педагогіці співробітництва, національній культурі, традиціях. Виховує повагу до батьків, жінки, культурно-національних, духовних, історичних цінностей України.
З 2011 року працює над методичною проблемою «Виховання дошкільників на засадах педагогіки С.Русової», з даної теми розробила та систематизувала відповідний теоретичний та практичний матеріал для проведення предметових лекцій з дітьми.

Покотило Людмила Степанівна - вихователь
Покотило Людмила Степанівна працює у Недригайлівському ДНЗ ясла-садок «Барвінок» з 2007 року. За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії".

Перспективний вихователь. Створює умови для фізичного та психічного розвитку дітей раннього віку. Впроваджує систему педагогічних впливів, яка ґрунтується на гуманізмі, педагогіці співробітництва, національній культурі. Працює над впровадженням інноваційних технологій у роботі з дітьми. Постійно підвищує свій професійний рівень.

Павленко Людмила Григорівна - вихователь

Павленко Людмила Григорівна, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 2016 року.

Молодий, ініціативний, творчий вихователь. Проявляє професійну компетентність. Володіє освітніми методиками, активно використовує їх у роботі з дітьми. Працює над питанням організації ігрової діяльності з дітьми молодшого дошкільного віку. Надає консультативну педагогічну допомогу сім"ям вихованців через використання різних форм роботи .

Шевцова Юлія Сергіївна - помічник вихователя

Пізнання самого себе разом із пізнанням навколишнього світу - необхідна умова  розвитку малят,  їхньої соціальної активності.

Вихователі групи за основу обрали модель освітньо-виховного процесу, побудовану на гуманістичних підходах до особистості дитини.   В основу такої моделі покладено вибір мети, мотивації та результату.

Як всім уже відомо, Сонце – джерело світла і тепла. От ми і навчаємо наших дітлахів ділитися світлом і теплом своїх малесеньких сердець із  своїми товаришами та дорослими, вчимо поважати старших, цінувати їхню працю. Хлопчиків вчимо бути джентльменами, щоб поважали, захищали, допомагали дівчаткам. А дівчаток привчаємо бути справжніми господарочками, слідкувати за порядком у нашій груповій кімнаті. Виховуємо любов до природи та бажання за нею доглядати. Для кращого засвоєння того, чого навчаємо, виховуємо використовуємо мудрі народні казки та прислів’я:

« Немає друга – шукай, а знайшов – тримай»

« Рідна земля й у жмені мила»

« Шануй сам себе, шануватимуть і люди тебе»

« шануй батька і неньку, буде тобі скрізь гладенько»

« Маленька праця краще за велике неробство»

«Хто людям  добра бажає, той сам його здобуває» та інші.

У нашій  групі облаштовані різноманітні цікаві осередки: природничий, самостійної ігрової, художньої діяльності, сюжетно-рольових. будівельно-конструктивних ігор, етнографічний, осередок сенсорного розвитку. Діти мають можливість знаходити заняття за бажанням.

Малята з радістю відвідують дитячий садок, де на них чекають цікаві несподіванки, сюрпризи, нові ігри та іграшки.