«  Грудень 2018  »

«Сонечко»

Девіз групи:

"Cонечко"- це ми: твої донечки й сини,

зігрівай нас ласкою та виховуй казкою.

Сонцем добра і любові зігріті

у нашій групі зростають діти.

Вони - майбутнього нашого слава.

Радісні діти - щаслива держава!

Творче кредо вихователів "Почуй, не зрадь, допоможи"

Глущенко Людмила Валеріївна - вихователь

Глущенко Людмила Валеріївна, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 2003 року. За результатами атестації педагогічних працівників встановлено кваліфікаційну категорію «Спеціаліс вищої категорії». Лауреат обласного конкурсу «На кращу методичну розробку 2017».

Виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє ефективними формами роботи, методами виховання та навчання дітей дошкільного віку. Працює над питанням художньо-мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку, досягла позитивних результатів щодо впровадження в практику роботи інтерактивних методів з розвитку мовлення дошкільників. Під час проведення різних видів роботи з дітьми перевагу надає ігровим методам і прийомам, інноваційним формам організації дитячого колективу.Відзначається загальною культурою, додержується педагогічної етики, моралі, поважає гідність дитини.

Федоренко Любов Михайлівна - вихователь

Федоренко Любов Михайлівна працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 2010року. За результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію "Спеціаліст  другої категорії"

Організовує, проводить педагогічну роботу, спрямовану на формування всебічно розвиненої особистості дитини. Обирає ефективні форми, методи компетентно-орієнтованого підходу, інноваційні технології освітньо-виховної роботи з дітьми. Творчо працює над методичною проблемою впровадження проектної діяльності в дошкільному закладі. Забезпечує набуття досвіду, знань, умінь, навичок, фізичних та психічних якостей у дітей дошкільного віку. Реалізує диференційований підхід до вихованців, виявляє, вивчає і враховує в своїй педагогічній діяльності їх індивідуальні особливості.

Довгаленко Наталія Юріївна – вихователь

Довгаленко Наталія Юріївна, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 2016 року.

Зарекомендувала себе здібним, перспективним педагогом, в достатній мірі володіє ефективними формами і методами організації освітньо-виховного процесу з дітьми раннього віку, має відповідну методичну та науково-теоретичну підготовку. В ході організації роботи з дітьми використовує різні методи та прийоми. Значну увагу приділяла вихованню у дітей культурно-гігієнічних навичок, самостійності, культури поведінки і позитивних взаємовідносин, розвитку комунікативних здібностей, ігровій діяльності дітей. Має високе почуття відповідальності, добра, чуйна, лагідна, тактовна у ставленні до дітей. Додержується педагогічної етики, моралі, поважає дитини

Шуйська Світлана Дмитрівна - помічник вихователя

Пізнання самого себе разом із пізнанням навколишнього світу – необхідна умова розвитку малят, їхньої соціальної активності.

Вихователі групи працюють над закладанням основ компетентності дитини , що передбачає формування цілісної картини світу, як життєвого орієнтира, розширення та поглиблення досвіду, завдяки якому дитина розвʼязує проблеми, виявляє гнучкість дій, активно та ефективно, приймає свідоме рішення, задовольняє свої соціальні та індивідуальні потреби, проявляє базові якості особистості, досягає успіху в різних видах діяльності.

Сонце – джерело світла і тепла. І наших малюків, як «маленьких сонечок», вихователі навчають бути ніжними, чуйними, товариськими, любити і поважати один одного, природу, близьких, рідних, довкілля адже цього так не вистачає у дорослому житті.

Для повноцінного і всебічного розвитку дитини у цій групі облаштовані різноманітні осередки: природничий, самостійної ігрової, художньої діяльності, сюжетно – рольових, будівельно-конструктивних ігор, етнографічний, сенсорного розвитку. Діти мають можливість знаходити заняття за бажанням.

Малята з радістю відвідують дитячий садок, де на них чекають цікаві несподіванки, сюрпризи, нові ігри та іграшки.