«  Жовтень 2017  »

Сторінка музичного керівника

Чечоткіна Мирослава Миколаївна - музичний керівник

Здійснює музичну освіту і естетичне виховання дітей дошкільного віку. Володіє сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами організації музичної діяльності дітей та їх якісним застосуванням. Проводить музичні заняття, музичні концерти, бере активну участь у організації свят, дитячих розваг. Спільно з педагогічним колективом та сім’єю формує у дітей загальну художню, музичну, естетичну культуру.  Постійно бере участь у методичній роботі району, вдосконалює свій професійний рівень, педагогічну, виконавську майстерність. Користується авторитетом серед колег, батьків, дітей.

Гордієнко Анна Вікторівна - музичний керівник
      Гордієнко Анна Вікторівна працює  у Недригайлівському ДНЗ ясла-садок «Барвінок» на посаді музичного керівника з 2013 року.

Здійснює музичну освіту і естетичне виховання дітей дошкільного віку. Творчо використовує освітні технології, методичні прийоми,  різні форми організації музичної діяльності дітей. Проводить музичні заняття, музичні концерти, бере активну участь у організації свят, дитячих розваг. Виявляє музичні задатки, обдарування дітей, дбає про розвиток їхніх здібностей, талантів у різних видах музичної діяльності, використовує диференційований та індивідуальний підхід до вихованців, навчає дітей грі на музичних інструментах, хореографії.

перейти за посиланням:  Перспективний план музичних розваг на І півріччя

перейти за посиланням:  Перспективний план музичних разваг на II півріччя