«  Серпень 2018  »

Сторінка практичного психолога

Нємцева Світлана Миколаївна - практичний психолог
            Нємцева Світлана  Миколаївна працює на посаді практичного психолога  Недригайлівського дошкільного навчального закладу  ясла-садок «Барвінок» з 2007 року. За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії".
  Свою роботу на посаді практичного психолога  спрямовує на  розвиток психічного, психологічного та морально-духовного  здоров’я дитини, підвищення психологічної культури учасників освітньо – виховного процесу, профілактики ризикової поведінки, формування здорового способу життя. Для цього  Світлана Миколаївна  проводить психодіагностику  дітей, індивідуальну корекційно-відновлювальну роботу з дітьми, консультації для батьків та педагогічних працівників.
   З 2011 року працює над методичною проблемою «Розвиток мілкої моторики руки, як фундамент для повноцінного розвитку особистості», відповідно даної теми зібрала та систематизувала відповідний теоретичний та практичний матеріал.

перейти за посиланням: План проведення тижня толерантності

перейти за посиланням: Формування психологічної готовності дитини до навчання

перейти за посиланням:  Освітньо-психологічний тренінг "Наш курс на сталий розвиток"