...


Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 379
Нашому сайту
Вхід
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сторінка вихователя з фізичного виховання

  http://dnz-barvinok.ucoz.ua/index/zustrich_iz_specialistami/0-26

 

 

Новгородцева Світлана Володимирівна - інструктор з фізичного виховання

Новгородцева Світлана Володимирівна, вихователь з фізичного виховання, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 1990 року. За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії”, присвоєно звання "Вихователь-методист”.

Досягла значних результатів у організації роботи з навчання дітей виконання основних рухів. Розробила цикл занять за авторською методикою з фізичного виховання М.Єфіменка. Зібрала та систематизувала матеріали щодо проведення ігрових, нетрадиційних занять з фізичної культури з дітьми молодшого та старшого дошкільного віку. Бере активну участь у методичній роботі району. Є наставником молодих вихователів.

Жовтоніжко Вікторія Михайлівна - вихователь з фізичного виховання

Жовтоніжко Вікторія Михайлівна, вихователь з фізичного виховання, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 2014 року. Молодий перспективний вихователь.

Здійснює навчальний, виховний, розвиваючий   процес відповідно до методичних вимог, щодо організації та проведення занять з фізичного виховання дітей дошкільного віку. В роботі з дітьми реалізовує диференційований підхід. В ході  проведення фізичних занять  використовує різні методи та прийоми, серед них: фронтальний, колового тренування,  підгруповий, індивідуальний,  показ, пояснення, ігровий, сюрпризний і т.д. Значну увагу приділяє вихованню у дітей правильної постави,  навичок культури поведінки і позитивних взаємовідносин.

 

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ.

Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» приділяє пріоритетну увагу здоров'язбережувальній складовій у  вихованні дошкільнят. 

Робота з виховання здорової дитини визначається завданнями, які направлені на: формування, збереження та зміцнення фізичного здоров'я, розвиток рухових умінь, фізичних якостей; виховання у дітей свідомого ставлення до ведення здорового способу життя.

Робота дошкільного навчального закладу з фізичного виховання проводиться згідно  методичних рекомендацій «Фізичний розвиток дітей в умовах дошкільного навчального закладу» (Лист Міністерства освіти і науки України від 16.08.2010р. №1/9 563).

Завдання роботи з фізичного виховання дітей реалізуються в процесі організації режиму дня, раціонального харчування, гігієнічного виховання, загартування, організації і проведення комплексу різних організаційних форм з фізичного виховання  в обсязі 5-6 годин у молодшій та середній групах, 6-7 годин у старших групах.

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей дошкільного віку в ДНЗ забезпечується проведення фізкультурно-оздоровчої роботи (ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультурні хвилинки, паузи, загартувальні процедури),  організація рухової активності у повсякденному житті (рухливі ігри, фізичні вправи на прогулянках, походи за межі дошкільного закладу, фізкультурні свята і розваги,самостійна рухова діяльність, дні здоров’я, індивідуальна робота з фізичного виховання),  проведення занять з фізичної культури, які розглядаються як цілеспрямована та унормована форма організованої навчально-пізнавальної діяльності, що має на меті оптимізацію рухового режиму, формування та закріплення рухових умінь і навичок. Розвиток фізичних якостей, надання дітям спеціальних знань з фізичної культури.

Особливості організації освітньо-виховної роботи.

Форми роботи

Особливості організації

1.

Заняття з фізкультури

4 рази на  тиждень, два з них на спортивному майданчику

2.

Ранкова гімнастика

У теплу пору року проводиться на свіжому повітрі.

Комплекс містить 2-3 спеціальні вправи для корекції постави та профілактики плоскостопості та 2 дихальні вправи для поліпшення дренажної функції легень і бронхів.

5.

Фізкультурна хвилинка

Щоденно. Комплекс складається з 4 вправ. Кожна повторюється 4-6 разів. Тривалість - 12 хв.

6.

Фізкультурні паузи

У перерві між заняттями 6-8 хв. (молодший вік), 8-10 хв. (старший вік). Виняток Становить,коли наступне заняття  фізкультура або музика.

7.

Фізкультурно-спортивні свята

2-3 рази на рік на свіжому повітрі. Тривалість - від 50 хв. до 1 год.

8.

Фізкультурні розваги

2 рази на місяць, як змагання з однолітками. Тривалість  30-40 хв., включаючи елементи спортивного орієнтування.

9.

Динамічні рухливі перерви

Тривалість  35-40 хв.,з яких не менше 25 хв. відводиться на рухливу діяльність. Ігри та вправи мають розвивальний характер.

10.

День здоров'я

1 раз на місяць упродовж дня активна діяльність дітей на відкритому повітрі. Зміст визначає вихователь.

11.

Самостійна

рухова діяльність

Щоденно, під наглядом вихователя, на свіжому повітрі. Характер і тривалість залежать від Індивідуальних даних і потреб дітей.

12.

Гімнастика пробудження

Щоденно,після денного сну під легку класичну музику. Тривалість від 5-10 хв., 5 вправ по 4-6 разів кожна.

13.

Гурткова робота. Хореографія. Аеробіка. Спортивні секції

За бажанням батьків, дітей, 25-30 хв.