«  Жовтень 2017  »

Зустріч із спеціалістами

Нємцева Світлана Миколаївна - практичний психолог
            Нємцева Світлана  Миколаївна працює на посаді практичного психолога  Недригайлівського дошкільного навчального закладу  ясла-садок «Барвінок» з 2007 року.
  Свою роботу на посаді практичного психолога  спрямовує на  розвиток психічного, психологічного та морально-духовного  здоров’я дитини, підвищення психологічної культури учасників освітньо – виховного процесу, профілактики ризикової поведінки, формування здорового способу життя. Для цього  Світлана Миколаївна  проводить психодіагностику  дітей, індивідуальну корекційно-відновлювальну роботу з дітьми, консультації для батьків та педагогічних працівників.
   З 2011 року працює над методичною проблемою «Розвиток мілкої моторики руки, як фундамент для повноцінного розвитку особистості», відповідно даної теми зібрала та систематизувала відповідний теоретичний та практичний матеріал.

Чечоткіна Мирослава Миколаївна - музичний керівник

Здійснює музичну освіту і естетичне виховання дітей дошкільного віку. Володіє сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами організації музичної діяльності дітей та їх якісним застосуванням. Проводить музичні заняття, музичні концерти, бере активну участь у організації свят, дитячих розваг. Виявляє музичні задатки, обдарування дітей, дбає про розвиток їхніх здібностей, талантів у різних видах музичної діяльності, використовує диференційований та індивідуальний підхід до вихованців, навчає дітей грі на музичних інструментах.

Новгородцева Світлана Володимирівна - вихователь з фізичного виховання

Новгородцева Світлана Володимирівна, вихователь з фізичного виховання, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 1990року. За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії”, присвоєно звання "Вихователь-методист”.

Досягла значних результатів у організації роботи з навчання дітей виконання основних рухів. Розробила цикл занять за авторською методикою з фізичного виховання М.Єфіменка. Зібрала та систематизувала матеріали щодо проведення ігрових, нетрадиційних занять з фізичної культури з дітьми молодшого та старшого дошкільного віку. Бере активну участь у методичній роботі району. Є наставником молодих вихователів.

Олійник Олена Миколаївна - вихователь з образотворчої діяльності

Олійник Олена Миколаївна, вихователь з образотворчої діяльності діяльності, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 1997року. За результатами атестації педагогічних працівників встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії”, присвоєно звання "Вихователь-методист”.

Вмілий, здібний педагог, завжди в пошуку нових, ефективних форм роботи з дітьми. Продуктивно працює над питаннями розвитку творчості дошкільників, забезпечує високу результативність, якість своєї праці. Систематично організовує художні виставки  в дошкільному навчальному закладі на різноманітну тематику, персональні виставки обдарованих дітей.

Щербак Тетяна Вікторівна - старша медична сестра

Щербак Тетяна Вікторівна, старша медична сестра, працює в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі з 2001 року. За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст першої категорії”.

Виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи,  досконало володіє  технікою необхідних медичних маніпуляцій. При необхідності надає медичну допомогу  хворим дітям, працівникам закладу у невідкладних станах.

Продуктивно працює над питаннями організації профілактично-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку, забезпечує високу результативність, якість своєї праці.