«  Червень 2015  »

Головна » 2015 » Червень » 11 » Акція "Чужих дітей не буває"
Акція "Чужих дітей не буває"

Колектив Недригайлівського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Барвінок» долучився до проведення Всеукраїнської акції  «Чужих дітей не буває»  за ініціативи  ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» спільно з Міністерством освіти і науки України до Міжнародного дня захисту дітей . (Строк проведення Акції —з 25 травня по 5 червня  2015 року.)

Мета Акції — привернення уваги суспільства на необхідність дотримання прав кожної дитини, як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, до питань розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку різних категорій, незалежно від місця їх перебування чи місця отримання дошкільної освіти; нагадування про захист прав дітей на життя, освіту, відпочинок, дозвілля та захист від насилля і експлуатації; підняття престижу професій працівників дошкільних навчальних закладів.

Маленькі діти – вдячні глядачі. Цікаве розважальне свято пройшло    у нашому садочку. Справжньою прикрасою виступу талановитих дітей стали вокальні номери у виконанні ансамблю гуртка  «Співочий дивограй», малюки із захопленням слухали гру маленького віртуоза на фортепіано, Нємцеву Діанку (кер. Чечоткіна М.М.),  нікого не залишив байдужими  перегляд хореографічних композицій учасників гуртка «Танцювальна мозаїка» (кер. Гордієнко А.В.), юні художники та умільці продемонстрували свої роботи на дитячій виставці (кер.Олійник О.М.).

Театр для дітей – школа емоційної культури та людського спілкування.   Вихованці показали справжні акторські таланти, і в нагороду за це  отримали щирі дитячі оплески. Дошкільнята з захопленням споглядали драматизацію казки «Колобок» поставленої акторами гуртка «Казковий вернісаж» (кер. Таранченко І.А.).

В рамках акції за сприянням батьків придбано іграшки для лялькового театру, виготовлено різні види театрів, театралізованих іграшок педагогічними працівниками дошкільного закладув ході огляду –конкурсу «Театр – своїми руками».

Від нашої єдності та небайдужості залежить доля кожної дитини! Прищеплені в ранньому дитинстві живі враження від побаченого й почутого формують моральний світ дитини, шліфують душу майбутньої Людини.

Переглядів: 349 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 4.0/8
ой. яки й театр класссс