«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 25 » Акція "Серце до серця"
Акція "Серце до серця"

На виконання Листа відділу освіти, молоді та спорту Недригалівської районної державної адміністрації від 01.04.2014р. №01-24/290 «Про проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» з метою надання допомоги дітям з вадами зору – «Я хочу бачити життя» у Недригайлівському дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Барвінок» з 7 по 25 квітня 2014 року проведена відповідна робота:

Розроблено заходи по дошкільному навчальному закладу.

• Організована робота лекторію «Зір - неоцінений скарб», за участі дітей, батьків, медичних працівників.
  • Перегляд мультфільму разом з дітьми «Играем  компьюташки»
  • Організовано виставку дитячих малюнків «Світ очима дітей»
  • Проведені індивідуальні бесіди, консультації з батьками.
  • Організований збір коштів: у кожній віковій групі всі бажаючі мали змогу долучитися до допомоги дітям з вадами зору, внести кошти до скриньки.

"ЛЮДИНА"  (притча)

Був колись у сухому степу колодязь.   Недалечко від нього – хатинка, в  якій жили дідусь з онуком. З року в рік кожного дня сотні мандрівників  зупинялися біля колодязю, щоб втамувати спрагу. Поп’ють водички, подякують дідусеві – та й далі підуть. Одного дня мотузка, чи то від старості, чи то випадково, не витримала та обірвалася. Відро опинилося на дні глибокого колодязя. День не п`ють води дідусь з онуком, другий не  п`ють. Мучаться від спраги. На третій день рано-вранці проїжджає біля дідової хатинки подорожній. Серед іншого добра  на підводі  побачив дідусь відро під соломою.

-  Шановний, залиште, будь ласка, нам відро: добру справу зробите! – попросив дідусь.

-   Не можу, я дорого заплатив за нього, – така була відповідь.

Вдарив подорожній коней батогом і поїхав.

-  Що  за людина?- спитав онук дідуся.

-   Це не людина,- сумно сказав дідусь.

Вдень мимо домівки дідуся їхав інший чоловік. Зупинився він біля колодязя, дістав з підводи відро, прив`язав до мотузки, набрав води, напився, останню воду вилив у сухий пісок, відро забрав і поїхав.

-   Хто він? –  поцікавився онук.

- Не знаю, але навряд його можна назвати людиною, – відповів дідусь.

Того ж дня увечері їхав мимо подорожній з добрими очами. Дістав відро з підводи, прив`язав  до мотузки , витягнув водиці, напився і поїхав, подякувавши, а відро залишив біля колодязя.

-Хто це ?- здивувався хлопчик.

-Це Людина! Лише той, хто думає, крім себе, про інших, може гордо зватися Людиною, –  з повагою сказав дідусь.

Переглядів: 213 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.8/4