«  Серпень 2013  »

Головна » 2013 » Серпень » 14 » БАРВІНКОВЕ ЛІТО
БАРВІНКОВЕ ЛІТО

Оздоровлення дітей дошкільного віку в літній період – складова роботи Недригайлівського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Барвінок».

Літнє оздоровлення дошкільнят спрямоване на зміцнення фізичного та духовного здоров’я, психологічного комфорту, позитивне самопочуття, спокій, задоволення дітей.  Забезпеченню реалізації цих завдань сприяє поєднання медичних заходів, повноцінного харчування, оптимальної системи педагогічних впливів.

Цікавому, захоплюючому відпочинку дітей, створенню комфортних умов літнього оздоровлення   сприяла злагоджена відповідальна робота адміністрації, колективу дошкільного закладу, батьків.  Літній день у дошкільному закладі – це ігри, розваги, спостереження, праця в природі. Це активний рух, піші переходи, спілкування з живою природою. Це різноманітні  вистави, конкурси та концерти. Це весела та радісна пора.

Педагоги надавали перевагу таким формам роботи з дітьми: короткотривалі спостереження, міні-бесіди, міні-вистави, хвилинки творчості, екскурсії, проведення тематичних тижнів.

Серед яких «На гостини до Літа», «Доброго дня тобі, Природо», «У світі див та фантазій», «Моя улюблена іграшка», «Здоровим будеш про хворобу забудеш», «Найдорожча в світі Батьківщина».

Переглядів: 379 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 1.0/1
Дуже цікаво, професійно та яскраво. Діти в захваті від вистав!