«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 16 » Благослови мати Весну закликати
Благослови мати Весну закликати

Стрітення в Україні – не лише церковне свято. Люди здавна вірять, що в цей день зустрічаються зима з весною і змагаються, кому бути. Із Стрітенням пов’язано багато різних повір’їв та прикмет.

Через проведення свят кадендарно-обрядового циклу кожен народ відтворює себе, свою духовну культуру.

Долучаючись до народних традицій, вихованці Недригайлівського дошкільного закладу ясла-садок «Барвінок» відмітили свято Стрітення у себе в музичній залі. Творчий колектив педагогів організували пізнавальне дозвілля для дітей. Цікаво було дітям на святі вони водили хороводи, співали заклички та пісні про снігову зиму і квітучу весну, грали в сніжки, взяли участь у змаганнях. Врешті решт Весна разом з дітьми перемогли Зиму. На закінчення свята отримали маленьких випечених жайворонків, як символ того, що Весна перемогла в цих змаганнях Зиму.

Продовжилося свято веселими іграми, забавами з Дідом Морозом і казковими героями на ігровому майданчику. Дошкільнята отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.

Організовуючи такі свята , дорослі мають можливість сформувати у дітей конкретні, чіткі і доступні за змістом уявлення про ту чи іншу подію, що є основою свята чи розваги.

Таке емоційне спілкування дорослих та дітей викликає лише позитивні емоції від побаченого та почутого.

Переглядів: 115 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 4.0/5