«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 16 » Цікаве навчання
Цікаве навчання

Коректурна таблиця  - своєрідна інформаційно-інтелектуальна гра — розгорнута в часі і не обмежена в плані її просторового використання.

Коректурні таблиці, як і будь-які інші творчі ігри, педагоги нашого закладу використовують в різних форматах життєдіяльності дітей — не лише у спільній партнерській діяльності з дорослими, а й під час спеціально організованої освітньої діяльності.

Поза межами організованого навчання коректурні таблиці  застосовуються  як своєрідна інтелектуальна гра, в якій діти змагаються поодинці або командами на швидкість реакції, точність і широту сприйняття, збагачення  словника тощо.

Головне, що забезпечує успіх використання коректурних таблиць, вихователем Покотило Людмилою Степанівною, у роботі з дошкільниками — живий інтерес дітей, радість відкриття, допитливість, мовленнєва ініціативність, задоволення від відчуття своєї інтелектуальної спроможності, які педагог підтримує. Кількість учасників такої інтелектуальної гри не обмежується. Організувати гру можна як з однією дитиною, так і з групою дітей: у будь-якому разі кожна дитина виконує завдання індивідуально. А організація групових ігор сприяє розвитку товариських партнерських стосунків між дітьми.

Переглядів: 308 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.0/7
Ми вдячні нашій Людмилі Степанівні-вона молодець!!!