«  Січень 2016  »

Головна » 2016 » Січень » 12 » Цікаві ігри
Цікаві ігри

Ранній вік  – особливий період дитинства, коли кожний день має вагоме значення в розвитку малюка. Пізнання дитиною навколишнього світу за допомогою відчуттів і сприймання створює необхідні передумови для виникнення пізнавальних процесів (мислення, пам'ять, уява).

Для дво-трирічної дитини провідним видом діяльності, тобто тієї діяльності в якій максимально повно розвиваються всі психічні процеси: сприймання, уявлення, пам’ять, мислення, мовлення, уява, увага – є предметно-маніпулятивна. Тобто, для того, щоб щось сприйняти, зрозуміти, запам'ятати малюку треба побачити, почути, відчути предмет на дотик, смак, нюх. Це і складає предмет сенсорного виховання малят. Розвинена сенсорика — основа для удосконалення практичної діяльності дитини.

В нашому закладі педагоги значну увагу приділяють сенсорному розвитку у дітей раннього віку. З цією метою виготовлено безліч дидактичних іграшок, ігор  для ігрової та розвивальної діяльності дітей, вивчено багато різноманітних віршів та потішок, пісеньок та закличок, проведено багато різноманітних ігор для дошкільнят.

Ігри на розвиток сенсорики, вихователь Панченко Валентина Вікторівна, впроваджує з урахуванням вікових особливостей дитини і принципів добровільності  та права на самостійний вибір і самовираження. Практична діяльність є провідною діяльністю дітей дошкільного віку. Оволодіння різноманітними діями в майбутньому допоможуть дітям краще жити в цьому різноманітному світі. Ми повинні створити всі умови щоб ця діяльність була корисною для дітей.

Переглядів: 201 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 4.2/10