«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 21 » Cтежками рідного краю
Cтежками рідного краю

Плекаючи в дітей почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутніх громадян держави, дорослі мають їм прищеплювати глибоку повагу і турботливе ставлення до своєї малої  батьківщини - рідного селища.

Якщо ми хочемо виховати у наших дітей любов до рідного села, батьківської хати, якщо хочемо зберегти і примножувати багатство рідного краю, якщо ми хочемо, щоб у дорослому житті діти поверталися до рідних порогів, потрібно сіяти в душі дітей золоті зерна духовності, любові до рідного краю.З великим задоволенням вихованці старшої групи «Ромашка»  Недригайлівського  ДНЗ  разом з вихователями  пройшли вулицями селища, познайомилися з визначними пам’ятками , відвідали краєзнавчий музей, де науковий співробітник К.Д.Рогозіна розповіла про експонати які зацікавили дітей.

Цікаво і захопливо пройшла подорож до історичних місць району: «Пам’ятника Мамонту» в с. Кулішівка та церкви  Введення Пресвятої  Богородиці в с. Констянтинів. Вихователі Токаренко С.М. та  Глущенко Л.В. запропонували батькам та їх дітям цікаву розповідь про дані пам’ятки.Транспортні витрати на себе взяв приватний підприємиць та дідусь вихованця, Простак І.М., за що і батьки і діти щиро йому вдячні.

Діти отримали величезне задоволення від спільної поїздки з батьками адже в родинному колі по особливому сприймаються звичаї, традиції, рідна природа, спогади старших. І як в народі кажуть : « Краще один раз побачити ніж сто разів почути».

Переглядів: 95 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.0/4