«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 7 » Дослідники - чомусики
Дослідники - чомусики

Дитина є природним дослідником  навколишнього світу. Світ відкривається дитині через  його досвід, особисті почуття, дії. Дошкільник досліджує, все, що можна дослідити за допомогою  рук, язика, носа. Він радіє навіть найменшим відкриттям. Діти дошкільного віку є по своїй природі цікавими дослідниками навколишнього світу. У дошкільному віці розвивається потреба знань вивчення цього світу, яка знаходить відображення у вигляді пошуково-дослідницької діяльності , спрямованої на відкриття нового, і  яка розвиває продуктивні форми мислення.

Технології дитячого експериментування у нашому дошкільному закладі спрямовано на інтеграцію з різними сферами діяльності дітей. Основою роботи вихователя Панченко В.В. у цьому напрямі стали методи, що посилюють розвивальну функцію навчання.

Ось і не давно малята групи «Сонечко» розширювали  та закріплювали знання про властивості паперу. Адже ефективність освітнього процесу безпосередньо залежить від емоційного забарвлення діяльності, чуттєвого досвіду та від усвідомлення кожною дитиною своїх можливостей  невід'ємних складових дитячого експериментування.

Переглядів: 85 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.9/7