«  Квітень 2013  »

Головна » 2013 » Квітень » 22 » "Гра - восьме диво світу"
"Гра - восьме диво світу"

В дошкільному навчальному закладі  відбулась педагогічна рада на тему: «Гра – восьме диво світу»

Гра посідає чільне місце в системі фізичного, морального, трудового та естетичного виховання дошкільнят. Вона активізує дитину, сприяє підвищенню її життєвого тонусу, задовольняє особисті інтереси та соціальні потреби. Враховуючи неоціненну роль гри у житті дошкільника, вважаємо за потрібне ще раз повернутися до цього питання. Наголосимо, що завдання і зміст ігрової діяльності визначаються Базовим компонентом дошкільної освіти.

Під час педради обговорювалися питання удосконалення організації ігрової діяльності з дітьми дошкільного віку. В роботі активну участь прийняли всі педагоги закладу.

В ході підготовки до проведення педради проведені колективні перегляди організації сюжетно-рольових ігор по всіх вікових групах.

Очікувані результати: вдосконалення якості роботи педагога, творчий підхід до керівництва  сюжетно-рольовими  іграми дітей, розвитку дитини у грі. Залучення педагогів до навчальн-виховного процесу в роботі творчих ігор з дошкільниками.

Сюжетно-відображувальна  гра "Сім'я" - група "Малятко"

Сюжетно-рольва гра "Дорожній рух" - група "Сонечко"

Сюжетно-рольова гра "Лікарня" - група "Дзвіночок"

Сюжетно-рольова гра "Супермаркет" - група "Калинка"