«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 4 » Ігри-казки з піском
Ігри-казки з піском

Пісок - один з перших природних матеріалів, з яким знайомиться малюк, а ігри з піском - буденна справа кожної дитини на прогулянці. Малюк із задоволенням грає у пісочниці, полюбляє ліпити «пасочки», «тістечка», «тортики», пересипає пісок, будує з нього фортеці А це впливає на його загальний розвиток.

Сьогодні педагоги нашого закладу активно впроваджують ігри з піском в практику своєї роботи з дітьми будь - якого віку.

Пісочна терапія для дітей – прекрасний спосіб позбудеться негативу і агресії, стати впевненіше в собі.

Мета пісочної терапії:

·               виявити та охарактеризувати особливості особистості дитини;

·               налаштувати на розуміння себе і свого «Я» у світі і життєвої діяльності;

·               навчитися створювати модель своїх фантазій на піску і пояснювати їх;

·               проаналізувати комунікативні труднощі (здатність дитини до спілкування і вміння висловлювати словесно свої думки);

·               позбавити від страхів і психологічних травм;

Ігри-заняття та ігри-казки з піском, спрямовані на корекцію  особистісного  розвитку дітей.

Під час проведення таких ігор вихователь Федоренко Любов Михайлівна знайомить дітей з піском. Для цього використовує ігри для розвитку чутливості і дрібної моторики рук. Діти разом з вихователем потрапляють у казку, граються з піском.

Актуальність методики пісочної терапії в сучасному суспільстві дуже висока. Людина все більше відходить від природи, забуває своє природне початок. Саме пісок зможе нагадати первісні почуття і відчуття. Дітям подвійно корисно грати в пісочниці, ніж дорослим. Там малюк може розвинути мислення, фантазію і, що важливо, – дрібну моторику пальців.

Переглядів: 145 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.0/4