«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 23 » Інновації в роботі з педагогами
Інновації в роботі з педагогами

Удосконаленню методичної майстерності педагогів, підвищенню якості навчально-виховного процесу сприяє упровадження в практику роботи інноваційних технологій.

Саме активні та інтерактивні форми методичної роботи які впроваджує вихователь-методист Ковальова Н.І  полегшують процес набуття педагогами нового досвіду, сприяють засвоєнню нових знань, розвитку активності, ініціативності, творчості кожного вихователя, поліпшують емоційний фон спілкування. Нещодавно колеги дошкільних закладів району мали змогу познайомитися з організацією роботи «Динамічної групи педагогів дошкільного закладу»  під час роботи районного семінару «Школа сучасного керівника».

Використання активних форм методичної роботи, реалізація інтерактивної моделі навчання дасть змогу розв’язати комплекс провідних завдань методичної служби:

-  розвиток творчого потенціалу педагогів дошкільного навчального закладу;

-  удосконалення комунікативної компетентності педагогів;

-  систематизація і конкретизація професійних знань;

-  практичне відпрацювання певних умінь і навичок педагогів;

-  активне використання активних та інтерактивних методів у роботі з дітьми.

Вся методична робота спрямована на забезпечення творчого характеру педагогічної праці, стимуляцію пошуку, творчої активності вихователів, впровадження інноваційних технологій, передового педагогічного досвіду з метою якнайповнішого забезпечення інтересів дитини.

Переглядів: 182 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 4.5/10