«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 25 » Ми козацького роду діти
Ми козацького роду діти

Ми живемо на Україні.

А з чого починається Україна? Мабуть, з кожної маленької сім'ї, де є мама, тато, синочок та донечка. Сім'я, мов сонечко, зігріває любов'ю людину від її народження до кінця днів. Вона є осередком тепла і лю­бові для дитини, дає їй перші уявлення про доброту, культуру поведін­ки, моральність. Тому так важливо, щоб у родині панувала злагода і по­вага до всіх її членів.

А ще говорять: «Без сім'ї немає щастя на землі». Традиційні родинні свята «Ми козацького роду діти» пройшли у Недригайлівському дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Барвінок. Де вели­кою, теплою родиною  зустрілися вихованці  вікових груп «Ромашка» (вихователі: Псарьова Т.В., Токаренко С.Г.), «Калинка» (вихователі Федоренко Л.М., Поддяча Н.О.), «Дзвіночок» (вихователі: Глущенко Л.В., Покотило Л.С.) разом з батьками. Ігри, козацькі забави супроводжувалися дитячими посмішками, щирими емоціями та гарячими оплесками. Адже як весело і цікаво разом з татом перетягувати канат, долати перешкоди, разом з мамою заспівати українську пісню. Запальні таночки, дзвінкі пісні разом з дітьми підготували музичні керівники Чечоткіна М.М.. Гордієнко А.В.

І, як годиться за нашим українським звичаєм, всі пригощалися  запашним короваєм, який симво­лізує сімейний добробут, взаємну повагу, любов, злагоду.

Як мало людині щастя потрібно.

Відчути, що багато є спільних думок.

І дякуєм долі завжди принагідно,

Що наші серця плетуть сімейний вінок

Хай щастя поселиться в ваших родинах,

Хай діти сміються у вашій хатині,

Хай голуб голубку кохає й шанує,

Повага та спокій повсюди панує.

Переглядів: 318 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.0/5
Свято минуло, а його відгомін ще чути! Пригадую, як саме це свято об'єднало нас усіх за солодким чаюванням у групі "Калинка". Спасибі вам вихователі за вашу нелегку роботу!

Цікаво! Вклоняюсь за професіоналізм, патріотизм і щиру відданість вихованню малечі!
З повагою Наталія Шалда. Місто Шостка. ДНЗ №1.

Цікаве, незабутнє свято для наших дітей. Скоро в школу. І хочеться щоб побільше днів у них було дитинства, яке дарують вихователі. Дякуємо за Вашу працю! Добра і злагоди.