«  Серпень 2014  »

Головна » 2014 » Серпень » 20 » МИ - МАЛЕНЬКІ УКРАЇНЦІ
МИ - МАЛЕНЬКІ УКРАЇНЦІ

24 серпня - День незалежності України. На сьогоднішній день для України - складний період від дня проголошення незалежної Держави.

Мета Недригайлівського  дошкільного закладу ясла-садок «Барвінок» полягає у вихованні в дітей патріотичного ставлення до свого народу та Батьківщини.

І сьогодні в нашому дошкільному закладі педагоги навчатають дітей любити і поважати свою Батьківщину. Тематичні свята розваги традиційно проводяться з вихованцями закладу. Цього року організована та проведена акція «Ми – маленькі українці» до проведення якої дітлахи готувалися заздалегідь разом з батьками, вихователями.
На святі були присутні діти всіх вікових груп, батьки, гості. Вихованці старшої  групи урочисто пронесли Прапор України.   Українські народні пісні, ігри - забави, хороводи, таночки, вірші сплели віночок українського дошкілля. Свято відбулося на свіжому повітрі. Колорит барвистого літа доповнив веселий настрій учасників свята, які випустили повітряні кульки з словами «ЗА МИР».  Діти були горді тим що вони українці, пишалися своїми вишиванками, віночками, національними стрічками.

На завершення акції вихованці разом з вихователями віднесли на пошту листи з малюнками військовослужбовцям, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції та знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України.

Переглядів: 407 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.6/5