«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 9 » "На зустріч мрії"
"На зустріч мрії"

Станом на сьогодні в Україні гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих діток, адже Україна на другому місці в Європі з поширення захворювання на рак.. Захворюваність за останні 10 років зросла на 8%. У структурі онкологічних захворювань у дітей лідирують лейкемія, пухлини головного мозку і кісток.

Вже чотири роки проводиться щорічна благодійна акція «НАЗУСТРІЧ МРІІ» в  навчальних закладах України. Щорічно  із добрим відкритим серцем приймаємо участь у акції та долучаємось до допомоги тим, хто її дуже потребує.

В цьому році проведення благодійної ярмарки  у Недригайлівському дошкільному навчальному закладі «Барвінок» - «Традиції мого народу» сприяло об’єднанню вихователів, дітей, батьків вихованців та не байдужих людей нашого селища.  Велика вдячність батькам які не пошкодували свого часу і приготували смачну випічку, яку малюки продавали на ярмарку. Веселощі, музика, гарний настрій панував у стінах закладу.

Всі зібрані кошти, та благодійні внески передані Нустуні  Фененко (с.Томашівка), яка на жаль сьогодні хворіє цією недугою. Сподіваємось що у неї все буде добре і вона буде здоровою.

Переглядів: 96 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 4.3/7