«  Серпень 2014  »

Головна » 2014 » Серпень » 13 » НАШЕ ЛІТО БАРВІНКОВЕ
НАШЕ ЛІТО БАРВІНКОВЕ

Оздоровлення дітей дошкільного віку в літній період – складова роботи Недригайлівського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Барвінок». Літнє оздоровлення дошкільнят спрямоване на зміцнення фізичного та духовного здоров’я, психологічного комфорту, позитивне самопочуття, спокій, задоволення дітей.  Забезпеченню реалізації цих завдань сприяє поєднання медичних заходів, повноцінного харчування, оптимальної системи педагогічних впливів.

З метою виконання одного із основних завдань дошкільного закладу щодо охоплення системи оздоровлення і загартування дітей дошкільного віку шляхом  уведення гнучкого динамічного режиму та використання цілющого впливу природних засобів проведена певна робота з поповнення та виготовлення обладнання для загартувальних процедур:

• «Доріжки здоров’я»;
  • Плескальні басейни;
  • Масажні килимки, які використовуються під час обливання рук та ніг;
  • Виносні парасольки;
  • Обладнано зону відпочинку в саду;
  • Доповнено ігрове та спортивне обладнання на ігрових майданчиках.

Цікавому , захоплюючому відпочинку дітей, створенню комфортних умов літнього оздоровлення   сприяє злагоджена відповідальна робота адміністрації, колективу дошкільного закладу, батьків.  Літній день у дошкільному закладі – це ігри, розваги, спостереження, праця в природі. Це активний рух, піші переходи, спілкування з живою природою. Це лялькові вистави, конкурси та концерти. Це весела та радісна пора.

Зміни в розкладі практичної діяльності сприяють виконанню освітніх завдань, дозволяють надати перевагу фізкультурно-оздоровчій роботі, урізноманітнити роботу по ознайомленню з природним довкіллям, навколишнім світом. Збільшення часу відведеного для перебування дітей на свіжому повітрі, сприяє зміцненню фізичного здоров’я, поліпшенню психологічного комфорту малюків.

Педагоги надають перевагу таким формам роботи з дітьми: короткотривалі спостереження, міні-бесіди, міні-вистави, хвилинки творчості, екскурсії, проведення тематичних тижнів.

Серед яких «На гостини до Літа», «Доброго дня тобі, Природо», «У світі див та фантазій», «Моя улюблена іграшка», «Здоровим будеш про хворобу забудеш», «Найдорожча в світі Батьківщина».

Особлива увага приділяється практичній діяльності та ознайомленню дітей з довкіллям, адже літо – це час дій, спроб та перевірки сил, опанування та розуміння навколишнього світу. Щоб створити умови для виховання екологічно-доцільної поведінки дітей дошкільного віку у навколишньому природному середовищі, формування знань про довкілля, вміння розуміти природу, причинно-наслідкові зв’язки в ній, малюки разом з вихователями мандрують  екологічною стежиною по території дошкільного закладу. Вирішувати завдання екологічного виховання допомагає  наявність різноманітних видів дерев, кущів, плодових дерев, городніх рослин та квітів; проведення цікавих та пізнавальних екскурсії до лісу, річки Сули, на луку Спілкування з природою, поєднання впливу природних чинників та праці завжди корисні дитячому організму. Дошкільники охоче працюють на городі, доглядають квітники.

Переглядів: 265 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 4.1/7
Недригайлівський садочок найкращий! Так тримати! Моїй доці в садочку дуже подобається.Коли повертається додому розповідає багато всього цікавого.Низький Вам уклін любі вихователі,няні і усі працівники,хто піклується про наших дітей.