«  Квітень 2013  »

Головна » 2013 » Квітень » 4 » Наше "Сонечко"
Наше "Сонечко"

Вихователі групи «Сонечко» Поддяча Н.О. та Токаренко С.Г.  впроваджують в практику своєї роботи особистісно – орієнтовану технологію шляхом диференціації освітньо – виховного процесу відповідно до нахилів, здібностей, інтересів та потреб кожного вихованця.

Педагоги формують у дітей культурно – гігієнічні навички, основи здорового способу життя, норми безпечної поведінки, сприяють розумовому, психічному і фізичному розвитку дітей. Особливого значення надають створенню предметно – ігрового середовища, що дає змогу кожній дитині знайти собі справу до душі, відповідно до своїх інтересів.

Група «Сонечко» в дошкільному закладі — це комфорт і затишок, неповторний куточок іграшок і природи, чарівний світ книги де кожний малюк може вибрати собі заняття до вподоби.

Створення психо­логічного комфорту для дітей, оптимальних умов для повноцінного розвитку їх особистостей, творчого мислення, фантазії, уяви, пізнавальних здібностей стало постійною турботою вихователів. Кожний з них проявляє свою майстерність, неповторний індивідуальний стиль роботи.

Переглядів: 323 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 4.0/4
Я в захваті, коли бачу свою дитину. І це завдяки нашим вихователям, що висвітлюють роботу з дітьми. Спасибі Ніна Олександрівна і Світлана Григорівна !!!

Ніна Олесандрівна і світлана Григорівна, вихователі, що дбають про розвиток дітей, їх розумові здібності. Дякую їм!!!