«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Нові мешканці
Нові мешканці

Ознайомити дітей з природою, виховати любов до неї допоможе куточок природи, де містяться кімнатні рослини і деякі тварини. Кожна вікова група має свій куточок природи. У крупі «Калинка» зʼявились нові його мешканці – СЛИМАКИ.

Куточок природи надає можливість зосередити увагу дітей на невеликій кількості мешканців, на найбільш типових їх ознаках і тим самим забезпечити більш глибокі та міцні знання.

Ознайомлення з обмеженою кількістю спеціально підібраних об'єктів в куточку природи дозволяє вирішити цю складну і важливу задачу. Має значення і просторова близькість мешканців куточка природи. Діти отримують можливість добре розглянути рослини і тварин, спостерігати за ними тривалий час.
Мешканців куточка природи діти бачать щодня, що полегшує роботу вихователя. У
процесі догляду за ними діти отримують уявлення про розмаїття рослинного і тваринного світу на землі, про те, як ростуть і розвиваються рослини і тварини, які умови для них потрібно створювати.

У куточку природи дошкільнята можуть протягом усього дня підходити до тварин і рослин, розглядати їх, вести за ними тривале спостереження. У дітей розширюються конкретні знання про природу. Під час роботи в куточку природи у дітей дошкільного віку розвиваються такі пізнавальні процеси: сприйняття, мислення, уява, а також увага і пам'ять. Під час догляду за мешканцями природи у дітей формуються трудові навички і такі цінні якості, як працьовитість, дбайливе ставлення до живого, відповідальність за доручену справу.

Переглядів: 53 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 5.0/3