«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 5 » «Осінь мила знов прийшла, всім нам радість принесла»
«Осінь мила знов прийшла, всім нам радість принесла»

Для того, щоб розвивати у дітей фантазію, дрібну моторику рук, естетичний смак, любов до прекрасного необхідно з ними займатись конструюванням з різних видів матеріалу, і також природнього. Такий вид роботи має безліч переваг: всі атрибути можна отримати безкоштовно, назбирати в лісі, полі, саду. Вони безпечні для екології та дитини, а ще сама робота з природнім матеріалом викликає захоплення та розвиває пізнавальний інтерес малюків.

У ІІ молодшій групі «Сонечко» пройшла виставка робіт батьків та дітей, яка мала назву: «Осінь мила знов прийшла,  всім нам радість принесла».

Для створення оригінальних шедеврів потрібно не багато: природній матеріал, творча ідея, трішки фантазії, терпіння та бажання працювати разом. Батьки разом із своїми маленькими фантазерами трудились старанно, використовуючи різні дари природи: листя, каштани, жолуді, фрукти та овочі останнього врожаю. Потрудилися на славу: вироби були: чарівні, креативні, яскраві. Найбільше задоволення отримали малюки, адже ці творіння виготовляли разом з найріднішими людьми   -   родиною.

Переглядів: 26 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.7/3