«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 25 » "Осінні фантазії"
"Осінні фантазії"

Спілкування  з батьками відкриває нам силу їхніх почуттів до своїх дітей. І ми, в свою чергу, вчимо малят відчувати цю любов і самим у відповідь робити приємне близьким людям.

Стало доброю традицією організовувати в дошкільному закладі виставки спільних робіт батьків та їх дітей.

Цієї осені у групі «Сонечко» за ініціативи вихователів Глущенко Л.В. та Покотило Л.С. відбулася виставка «Осінні фантазії». Маленькі фантазери ІІ молодшої групи разом зі своїми татами та мамами малювали малюнки, перетворювали звичайні овочі та фрукти, каштани, шишки, осіннє листя  на казкових героїв. Ріноманітними і цікавими були створені власноруч шедеври.

Активну участь у виставці взяли родини: Ріти Сатаніної, Діми Євлейкіна, Насті Папенко, Юлі Босенко, Каріни Руденко, Мілани Гриценко, Лєри Гусак, Поліни Макаренко, Насті Тимошенко, Максима Сердюка, Максима Фільчакова, Діани Гапоненко, Крістіни Ковалевської.

Організовані таким чином спільні заходи  викликають інтерес у батьків та сприяють їх активності. Адже взаємозв'язок сім’ї та дошкільного закладу – запорука гармонійного розвитку дитини.

Переглядів: 343 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 5.0/1
3 Лена
Як прикольно!Ми з чоловіком також зробили звіряток для синулі.Спасіба за цікаві ідеї.

2 Ірина
Дивуюся,яку красу можна створити власноруч!Виставка просто супер!А родини дуже талановиті,творчі.

1 Андрій
Дуже красиво!