«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 11 » Проектна діяльність у ДНЗ
Проектна діяльність у ДНЗ

У нашому «Барвінку» відбулось засідання семінару-практикуму «Проектна технологія у дошкільному начальному закладі».

Учасники – педагогічні працівники дошкільних закладів району, мали змогу познайомитися з досвідом роботи вихователів нашого закладу щодо впровадження проектування у роботі з дошкільниками.

Присутніх чекав   перегляд цікавих занять з дошкільниками, які підготували вихователі Глущенко Л.В., Федоренко Л.М. Діти середньої групи «Дзвіночок»  експериментували з піском, робили власні відкриття щодо його властивостей. Старші дошкільники. Вихованці групи «Калинка» з гордістю презентували свої проекти на тему  «Транспорт навколо нас».

Унікальність і цінність такого підходу полягає в тому, що проектна діяльність в дитячому садку мотивує дитину самому шукати відповіді на його питання, отримуючи в процесі пошуку нові знання та вміння з навичок спілкування, соціальної адаптації, підготовці до шкільної програми.

Проектна діяльність у дитячому садку орієнтована і на індивідуальні психофізіологічні особливості кожної дитини, повазі до нього як до самостійної особистості, обліку його інтересів і здібностей. Саме завдяки цим особливостям, складовим, по суті, гуманістичний підхід до виховання дітей, що став вже стандартом в багатьох розвинених станах, проектна діяльність у дитячому садку з одного боку, формує дітей як самодостатні і гармонійні особистості, здатні до самостійного мислення і самовдосконалення, а з іншого боку – максимально повно зберігає повноцінне дитинство, яке, як відомо, буває тільки один раз.

Участь у цьому методичному заході  залишила в усіх присутніх теплі й приємні враження, адже кожен почерпнув для себе чимало цінних ідей з досвіду роботи колег, збагатився новими знаннями та вміннями й мав змогу плідно поспілкуватися з однодумцями.

Переглядів: 846 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.2/4