«  Червень 2014  »

Головна » 2014 » Червень » 1 » Прощання з дитячим садком
Прощання з дитячим садком

Ось і пролетіли щасливі, безтурботні дні в дитячому закладі. Наші діти стали на один крок ближче до дорослого життя. Ця подія значуща в житті кожної дитини, вона є певним підсумком її життєвих досягнень в колективі однолітків і дорослих, попереду шкільне життя повне надій, сподівань і мрій.

28 та 30 травня 2014 року у Недригайлівському дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Барвінок» відбулися випускні ранки у старших групах «Дзвіночок» та «Ромашка».

У кожного з нас є власна «казка» - життя. І наше життя складається саме за сценарієм улюбленої в дитинстві казки. Діти ж завжди вірять у казку, живуть в ній. І саме у нашому дошкільному закладі в атмосфері добра та порозуміння зростали наші випускники. Працівники нашого закладу створили такі умови , завдяки яким діти почували себе як у казці про яку мріяли.

Пісні малят були гарним подарунком для присутніх, а танці зберегли настрій та приємні враження присутніх надовго.

Кожен із випускників отримав диплом про закінчення дошкільного закладу, як перепустку у майбутнє шкільне життя. Подаруки для випускників були придбані за спонсорські кошти, які надав наш земляк Руденко Олексій Олексійович.

В свою чергу батьки випускників з теплими словами подяки звернулися до всіх працівників дошкільного навчального закладу, вони побажали наснаги та натхнення для виховання наступних вихованців.

Перехід дитини з дошкільного навчального закладу до школи є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й з відповідними процесами самоусвідомлення, відкриттям у собі нових можливостей. Бажаємо батькам наших випускників виростити для себе добрих нащадків і помічників, а країні – справжніх громадян.

Тож хочемо діти, щоб ви пам’ятали,

Як ми вас дружити, трудитись навчали.

Ви вдячними будьте, несіть у життя

Найкращі думки і свої почуття.

Переглядів: 359 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.3/3