«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 15 » Регіональна науково-практична конференція
Регіональна науково-практична конференція

14 листопада 2013 року в м.Суми відбулась регіональна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку дошкільної освіти дітей п’ятирічного віку». На якій були присутні представники МОН України, Сумської обласної державної адміністрації, науковці, досвідчені працівники дошкілля області.

Мета конференції: визначення наукових та практичних способів розв’язання проблеми про здобуття дошкільної освіти дітей п’ятирічного віку, формування в них успішних життєвих стратегій у сучасному соціумі.

В складі делегації на конференцію вибули педагогічні працівники нашого дошкільного закладу: вихователь-методист Ковальова Н.І. та практичний психолог Нємцева С.М. Цікавою та змістовною була програма проведення конференції. Урочиста частина присвячена святкуванню Всеукраїнського Дня дошкілля, в ході якої члени делегації Недригайлівського району отримали нагороди обласного управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Щиро вітаємо Нємцеву Світлану Миколаївну, практичного психолога з високою нагородою, грамотою за високий професіоналізм, результативність у роботі та з нагоди святкування Свята дошкілля.

Також грамотою нагороджений  Недригайлівський дошкільний навчальний заклад «Барвінок» за зайняте ІІІ місце у обласному етапі конкурсу на кращий Інтернет сайт дошкільного навчального закладу у 2013році.

В великою вдячністю до всіх Вас, відвідувачів нашого сайту, я, його адміністратор Надія Ковальова, адже ця перемога наша спільна. Сподіваємось на нашу подальшу співпрацю, підтримку і розуміння.

Переглядів: 217 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 5.0/2
Вітаю Вас!

Шановна Надіє Іванівно! Щиро вітаємо Вас і Ваш колектив з нагородою за Ваш сайт!!!! Ви дійсно заслуговуєте на нагороду, і, як на мене, то значну на більшу! Адже цікаво! Динамічно! Вчасно! Змістовно! Естетично! Логічно! Зручно в користуванні! Щиро бажаю Вам успіхів, нових творчих ідей та часу і однодумців для втілення їх в життя!
З повагою вихователь-методист ДНЗ №1 міста Шостки Наталія Шалда

Вітаю! Дуже приємно, що нашими дітками опікуються справжні професіонали, майстри своєї справи!Бажаю подальших успіхів!Велике спасибі адміністратору сайту - все так чітко, продумано і яскраво!Ви найкращі!