«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 2 » Семінар-практикум "Розвиваємо творчий потенціал дитини"
Семінар-практикум "Розвиваємо творчий потенціал дитини"

1 листопада відбувся семінар-практикум для вихователів дошкільних накчальних закладів Недригайлівської селищної ради. На тему: «Розвиток творчого потенціалу сучасного дошкільника». Мета якого: активізація знань педагогів щодо розвитку творчості у дітей дошкільного віку, стимулювання учасників до пошуку способів розвитку здібностей малят, розробка рекомендацій для виховання і розвитку дітей.

Адже, щоб сформувати творчі здібності, дитині необхідно накопичити якнайбільше вражень про навколишній світ під час виконання різних видів діяльності. Пізніше дитина зацікавиться процесом творчості спочатку в тому виді діяльності, який їй сподобається найбільше, а потім – в усіх притаманних дошкільникам видах діяльності (гра, малювання, конструювання, гра на шумових та музичних інструментах, співи й танці, театралізована діяльність, читання та розігрування сюжетів знайомих літературних творів, складання віршів чи казок, праця, ліплення, аплікація, ігри з геометричними фігурами або графічними символами, експерементування тощо).

Учасники зібрання мали змогу познайомитися з досвідом роботи вихователя Олійник О.М. та керівника гуртка Прийми А.В. щодо організації образотворчої діяльності та хореографічної роботи з дітьми. Взяли активну участь у практикумі для педагогічних працівників «Подоож у країну творчості».

Переглядів: 23 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.7/3