«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 11 » Школа сучасного керівника
Школа сучасного керівника

Контроль є засобом здійснення зворотних зв'язків, базою для прийняття управлінських рішень. Контроль завжди спрямований на реалізацію багатьох завдань за напрямками роботи дошкільного на­вчального закладу. Саме визначення системи внутрішнього контролю, який би охоплював усі напрямки діяльності дошкільного навчального закладу, викликає труднощі у багатьох керівників.

Від якості процесу управління залежить якість результату діяльності навчального закладу. Саме на питання впровадження нових підходів до управлінської діяльності сучасним закладом освіти звервув увагу Токаренко О.І., начальник відділу освіти, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації, яке було розглянуте під час проведення районного семінару «Школа сучасного керівника»  для завідуючих дошкільними навчальними закладами та директорів навчально-виховних комплексів на тему "Керівництво та контроль" .

Учасники мали змогу провести ґрунтовний педагогічний аналіз організації діяльності з дітьми старшого дошкільного віку, познайомитися з системою організації внутрішнього контролю в Недригайлівському дошкільному навчальному закладі, поділитися досвідом роботи з даного питання.

В продовження семінару, було організоване навчання керівників закладів освіти щодо проведення електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади, на базі Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переглядів: 287 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 5.0/1