«  Грудень 2013  »

Головна » 2013 » Грудень » 18 » "Школа творчості"
"Школа творчості"

Проблема своє­часного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, формування творчих засад уже з перших років життя ди­тини нині вкрай актуальна, а відтак, організація різнома­нітних гуртків у дошкільному навчальному закладі потребує до себе окремої уваги .

Серед різних видів мистецтва обра­зотворче мистецтво справляє на лю­дину чи не найефективнішу дію, бо за­вдяки своїй універсальності впливає на її емоційно-чуттєву сферу, поглиб­лює знання, формує загальну та есте­тичну культуру. Воно пев­ною мірою впливає на внутрішній світ дитини, залучає її до сфери людських емоцій, виховує в ній здібність орієнту­ватись в навколишньому житті, пробу­джує сприйнятливість до прекрасного.

Вихователь з образотворчої діяльності,  Олійник Олена Миколаївна, особливе місце у виховному про­цесі  приділяє розвитку творчих здібностей дітей також під час занять гуртків «Ігровий дизайн», «Чого на світі не буває». Систематично організовує художні виставки  в дошкільному навчальному закладі на різноманітну тематику, персональні виставки обдарованих дітей.

Цікаво і не вимушено пройшло заняття «Школи творчості» для дітей- гуртківців та їх батьків. Малюки з задоволенням відтворювали у своїх малюнках фантастичні образи, які з’являлися в їх уяві. Дорослі навчалися разом з дітьми створювати шедеври з використанням нетрадиційних технік малювання.

Саме художня творчість допомагає дитині розкрити свою особистість.

Переглядів: 231 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 5.0/2
Талановиті діти у талановитих батьків та педагогів!