«  Травень 2013  »

Головна » 2013 » Травень » 16 » Спільні турботи
Спільні турботи

Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна  мета і завдання. Важли­во всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я  дітей умови літнього часу і добитися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. Успіх літньої роботи визначається перш за все тим, наскільки своєчасно підготувався до неї колектив дошкільного закладу.

У дошкільному  навчальному закладі відбулося розширене засідання батьківського комітету. На якому розглядалися питання щодо організації літнього оздоровлення дітей дошкільного віку.

Завідуючий Мелешко А.П. повідомив про хід  підготовки до оздоровчого періоду  2013 року. Познайомив присутніх з організацією діяльності дошкільного навчального закладу під час літнього оздоровлення.

Вихователь-методист Ковальова Н.І. познайомила батьків із змінами у організації освітньо-виховної діяльності дітей, наголосила на тому, що проведення організованих  форм роботи буде проводитися на свіжому повітрі. Запросила на традиційне свято присвячене Дню захисту дітей.

Старша медична сестра Щербак Т.В.  наголосила, що  літній період, особливо сприятли­вий для початку загартування дитя­чого організму, як у повсякденному житті, так і спеціально організова­ного (повітряні, сонячні ванни, водні процедури, дозований біг, ходіння босоніж тощо), впровадження нових лікувально-профілактичних заходів.

Активну участь у обговоренні даного питання взяли батьки та внесли свої пропозиції.

Переглядів: 241 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.7/3