«  Лютий 2014  »

Головна » 2014 » Лютий » 27 » Спортивне свято в дитсадку
Спортивне свято в дитсадку

Дитинство – щаслива пора, яка залишається у пам’яті кожної людини на все життя. І як хороше коли завжди поряд найближчі люди: мама і тато. Неповторні ці хвилини як для дітей так і для дорослих.

Традиційне спортивне свято «Тато, мама, я – олімпійська сім’я» пройшло у нашому садочку. Вихователь з фізичного виховання Новгородцева С.В. та вихователі групи «Дзвіночок» Псарьова Т.В., Федоренко Л.М. підготували цікаве неповторне дійство.

У житті кожної дитини повинні бути ось такі маленькі старти, як ці змагання, бо з них напевне і починаються перемоги на Олімпійських іграх. Кожен учасник цих прекрасних змагань відчув атмосферу свята, яке дарує спорт, атмосферу неповторних емоцій, чесного суперництва та дружби. Діти з підтримкою батьків робили свої перші кроки до спортивного майбутнього.

Перемогу здобули всі. У фіналі команди отримали грамоти та призи. Всі учасники заходу – юні спортсмени, вболівальники, батьки та вихователі отримали задоволення, заряд бадьорості від свята спорту та здоров’я.

Переглядів: 675 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.0/2
відвідала сайти Тернів та Вільшани- нічого цікавого. А Барвінок видно ,що працює на совість,кожен тиждень нова інформація... Молодці! вам 12 балів!!!!!!!!!!!!!!