«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 21 » "Створюємо колаж"
"Створюємо колаж"

Розвиток мовлення - одна з ліній розвитку дитини. Завдяки рідній мові малюк входить у наш світ, отримує широкі можливості

спілкування з іншими людьми. Діти опановують рідною мовою через мовленнєву діяльність, через сприйняття мови і проговорюння. Ось чому так важливо створювати умови для активізації мовленнєвої діяльності дітей, під час якої вони навчаються спілкуванню, умінню висловлювати свої думки.

Останнім часом для навчання розповідання дітей дошкільного віку широке застосування в педагогічній практиці знайшли інтерактивні методи та прийоми. Використання мнемотехніки в дошкільному віці стає надзвичайно актуальним.

Мнемотехника - це система методів і прийомів, що забезпечують ефективне запам'ятовування, успішне освоєння дітьми знань про особливості об'єктів природи, про навколишній світ, ефективне запам'ятовування структури розповіді, збереження і відтворення інформації, і звичайно розвиток мовлення.

При навчанні дітей зв'язного мовлення вихователь Глущенко Людмила Валеріївна використовує інтерактивні методи навчання дошкільників: творчі завдання, а саме створення колажів, робота в малих групах, навчальні ігри (рольові та ділові, ігри-імітації), ігри-змагання (старший дошкільний вік), інтелектуальні розминки, робота з наочними відео-та-аудіо-матеріалами, тематичні діалоги, аналіз життєвих ситуацій тощо.

Переглядів: 228 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 4.4/10
Дякуємо Людмилі Валеріївні за те тепло і знання, котрі вона вкладає у кожне наше малятко!