«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 1 » СВЯТО ДИТИНСТВА
СВЯТО ДИТИНСТВА

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Тому сьогодні першочерговим завданням Недригайлівської селищної ради Недригайлівського дошкільного навчального закладу «Барвінок», -  є забезпечення належних умов для того, щоб кожна дитина росла здоровою і щасливою, мала можливість розвивати свої інтереси та здібності, отримала належну освіту та виховання.

Традиційно 1 червня організоване свято  - СВЯТО ДИТИНСТВА  пройшло цікаво, захопливо весело. Ведуча заходу інструктор з фізичного виховання Новгородцева С.В. разом з казковими героями розвеселили малечу, пограли з ними в ігри. Діти отримали заряд бадьорості, позитиву, гарного настрою, солодощі. Заступник селищного голови Сиротенко А.Г. поздоровив малюків від імені селищного голови та виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради і подарував  іграшки та спортивний інвентар.

Діти – це світлі промінчики надії для батьків, в яких вони бачать здійснення своїх мрій і сподівань. Вони – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від дорослих залежить,  яким буде становлення цих дітей, як складеться їхня доля. Пам’ятати про це дорослі повинні не тільки в свято,  а й повсякчас.

Переглядів: 161 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.8/6