«  Грудень 2013  »

Головна » 2013 » Грудень » 10 » Тиждень безпеки у ДНЗ
Тиждень безпеки у ДНЗ

Згідно річного плану роботи дошкільного навчального закладу проведений тиждень безпеки життєдіяльності, в ході якого вихователями вікових груп була спланована та організовано проведена робота з особистої безпеки дитини.

З метою ефективного вирішення цього завдання в дошкільному навчальному закладі було проведено низку заходів, які носили науково-методичний і практич­ний характер, сприяли вирішенню поставлених завдань.

Проведено відповідну роботу з дітьми згідно таких тем: «Я сам», «Безпечна вулиця», «Я здоровий малюк», «Безпечне довкілля», «Ми вогню не боїмося, з ним боротися вчимося».

Організовані зустрічі дітей з медичною сестрою, працівниками дорожньо-патрульної служби та пожежної частини. Цікаво організовані фізкультурні розваги, практичні заняття для малюків в ігровій формі.

Переглядів: 719 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.7/3
Дитина пізнає дорослий світ, але по своєму. по дитячому. Так цікаво бути водієм!!! дякуємо вихователям групи "Калинка" за цікаво організовані ігри.

Хочеться подякувати вихователям нашої групи за те,що не тільки моя дитина із задоволенням відвідують групу "Сонечко"Дітям завжди цікаво у садочку.Кожного дня на дітей чекає щось нове,цікаве,а як багато знають діти віршів,пісень.

Дуже гарно, що в садочку не тільки піклуються про безпеку дітей ,але й запрошують спеціалістів:мендиків, міліціонерів,пожежників.Звичайно ж малюки у захваті від зустрічі з цікавими людьми -це ще більше заставляє дітей задумуваться про необхідність безпечної поведінки.Велике спасибі вихователям за їх творчу працю.