«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 18 » Тиждень толерантності
Тиждень толерантності

16 листопада – Міжнародний день толерантності. Поняття «толерантність» є синонімом слова «терпимість», саме так воно звучить латинською. Толерантність людей є найважливішої умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві. Адже соціальні взаємовідносини постійно змінюються, породжуючи то гармонію, то перевагу. На сьогоднішній день толерантність розглядається в контексті таких понять як визнання, прийняття, розуміння. У свою чергу визнання – це здатність бачити в інших саме іншого, як носія інших цінностей, іншої логіки мислення, інших форм поведінки; розуміння – це уміння бачити іншого із середини, здатність поглянути на його світ одночасно з двох точок зору: своєї власної та його; прийняття – це позитивне відношення до таких відзнак.

У  Недригайлівському дошкільному навчальному закладі ясла – садок «Барвінок» з 11.11.13 по 15.11.13 був проведений « Тиждень толерантності». Всі учасники виховного процесу  (діти, педагоги, батьки) брали активну участь в заходах, що проходили в рамках даного тижня.

З педагогічним колективом проведено заняття з елементами тренінгу «Виховання толерантності починається з педагога», на якому кожен учасник зміг приміряти на себе  маску як толерантного педагога, так і егоїстичного, виготовили груповий колаж «Толерантність у роботі та нашому житті», прослухали притчу «Позитивне мислення», провели групову діагностику «Чи толерантні Ви?».

Батьки вихованців мали змогу познайомитися з думками видатних особистостей щодо толерантності через інформатори у групових кімнатах та індивідуальне консультування.

У ході даного тижня з вихованцями закладу були проведені розвиваючі заняття за програмою «Тиждень дружби та добра», де діти мали змогу в доступній формі познайомитися з такими поняттями як дружба, добро, підтримка, повага. Яскраво і захоплююче для дітей проходили такі вправи як «Знайди друга», «Доріжка добрих справ» ( середні групи), неабияку радість малята отримали від казки на новий лад «Колобок шукає друзів» (ІІ молодша група), "З другом я радію, а без нього - сумую", "Ми - справжні друзі" (старші вікові групи).

І хоча часові рамки проведення даного заходу закінчилися, проте кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування, адже не дарма Гете говорив «Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю на коліна».

Переглядів: 929 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.0/2
Дуже цікаво і професійно!!!

діти такі веселі. виховатері стараються для радісного і веселого життя наших дітей.

Яке цікаве у вас життя, молодці!