«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 21 » У світі чарівних звуків
У світі чарівних звуків

Всі знають про величезний вплив музики на емоційний стан людини.

Музичне виховання дитини – невід'ємна частина процесу  загального розвитку дитини. Мова йде не тільки про розвиток музичного слуху, музика впливає на розвиток емоційної сфери дитини, допомагає прищепити йому хороший смак і відчуття прекрасного. Особлива роль в музичному вихованні дитини відведена класичній музиці. Класичні мелодії відрізняються гармонією, благородством інтонації і багатством відтінків.

У невимушеній вільній атмосфері вихованці Недригайлівського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Барвінок» отримали змогу відкрити для себе чудовий світ класичної музики.

У ці зимові незабутні дні до нас у гості завітали учні Недригайлівської дитячої музичної школи, які сьогодні опановують майстерність гри на фортепіано.

У програмі імпровізованого концерту концерту відбулося  знайомство дітей з творчістю Д.Кабалевського. Юні віртуози разом зі своїм вчителем Лях Світланою Миколаївною подарували незабутні миті прекрасного. Можливо сьогодні серед маленьких дошкільників та  юних музикантів і є майбутні композитори в душах яких спалахнула ця іскорка.

Адже класична музика створює відчуття абсолютного психологічного комфорту, сприяє розвитку інтелекту, уваги і творчого потенціалу малюка.

Переглядів: 180 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 2.7/3