«  Жовтень 2016  »

Головна » 2016 » Жовтень » 10 » «Україна – це я! Україна – це ми!»
«Україна – це я! Україна – це ми!»

Наша Україно! Ми — твоя надія,
               Ми — твоє майбутнє й заповітні мрії.
              Будемо зростати, будемо мужніти,
              На твоїх просторах жити і трудитись.
                 Щоб завжди цвіла ти вільна і єдина,
              Синьоока ненько — рідна Україно!
                                                                   Н. Книшова

Формування національної самосвідомості людини необхідно починати з перших років життя, вже в дошкільному закладі, бо саме в ранньому віці закладається фундамент особистості.

Зараз третє тисячоліття, складний суперечливий час, коли у багатьох людей зростає національна самосвідомість, інтерес та повага до національної культури, історії свого народу, мови.

Тому, однією з важливих педагогічних задач нашого дитячого садочка, визначених Законом України «Про дошкільну освіту», є патріотичне виховання дошкільнят – це виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля.

Виховання любові до своєї країни ми поєднуємо з поданням дитині елементарних знань про державу і право, про національну символіку – Державний герб, Прапор, Гімн, з вихованням поваги до символів української держави. Ознайомлення дітей зі звичаями, традиціями, народними обрядами,  малими жанрами фольклору.

Працюючи у співпраці з родиною ми залучаємо батьків до спільної практичної діяльності з дітьми. Тільки у спільній діяльності закладатиметься фундамент особистості на прикладі сімейного виховання. Прикладом цього є організована в групі виставка родинної творчості «Україна – це я! Україна – це ми!». Батьки з радістю представили матеріали своїх родин, а діти ширше познайомилися з родинами своїх товаришів.

Переглядів: 86 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 4.2/6