«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 28 » Відгомін події. Нам -50 років
Відгомін події. Нам -50 років

Зорепадом летять роки…. І стелиться життєвій шлях, наближаючи до нових зірок. От і стає він осяйним, неосяжним, сповненим красою і любов’ю. Йде людина своєю життєво-зоряною дорогою і запитує себе: «А що я можу зробити, щоб не лише моя доріжка, а й увесь світ був таким світлим і привабливим?  Ну якщо не світ, то хоча б ті, хто поряд зі мною».

Виховання  - велика справа: ним вирішується доля людини. Молоді покоління – це гості сьогодення і господарі в майбутньому, яке вони отримують у спадок від старшого покоління.

Яка серйозна і важлива дата – 50 років. Можливо, хтось вважає, що нам потрібно подорослішати!. Але той, хто спілкується з дітьми Дитиною повинен бути і сам. Адже дитячий садок – це перш за все діти. Скільки їх виросло в цих добрих стінах, а скільки ще зросте! Недригайлівському дошкільному навчальному закладу ясла-садок «Барвінок» - 50.

Сьогодні ми різні і однакові водночас…Але всі ми родом з дитинства. І наш «Барвінок» - це одна дружна сім’я, це злагоджений механізм, котрий працює для того, щоб у його стінах лунав дитячий сміх, було затишно і тепло: як обійтися без майстрів – кухарів, професіонала медичної сестри, других мам – вихователів та помічників вихователів,  справжніх віртуозних артистів музичних керівників та інструкторів з фізичного виховання,   тілоохоронців  - сторожів, чистоль праль та двірника, турботливого завгоспа, кастелянші та кочегарів, знавця секретів дитячих душ практичного психолога, творчих та креативних вихователя з образотворчого мистецтва та керівника гуртка, мозкового центру – вихователя-методиства, справжньої господині  - завідуючої.

Такий поважний ювілей - свято зустрічей, свято споминів, свято радості, свято дитинства. У цей осінній день сонячно було не лише за вікном, а й в залі, бо теплі щирі слова звучали на адресу кожного. Сьогодні у стінах закладу зібралися небайдужі люди до дошкілля, з вітальним словом до гостей свята звернулися: голова Недригайлівської райдержадміністрації, голова Недригайлівської районної ради, Недригайлівський селищний голова, начальник відділу освіти Недригайлівської райдержадміністрації, спонсори які привітали дошкільний заклад, подарували цінні подарунки. В залі лунали  виступи-спогади, пісні, вірші у виконанні вихованців дитячого садка, колишніх випускників різних років, колег-ветеранів. Свято завершилося виконанням гімну дошкільного навчального закладу усім колективом разом з дітьми.

Після завершення урочистої частини всі присутні мали змогу поспілкуватися за чашкою чаю чи кави у тісному колі друзів та колег.

Переглядів: 325 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 4.2/12
Вітаю!!!! Бажаю творчого довголіття!!!