«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 8 » ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ"Я У ДНЗ
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ"Я У ДНЗ

Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я дитини - основа формування особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють фізичні навантаження: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, рухливі ігри, спортивні розваги. Такі заходи системно проводяться в нашому дошкільному закладі, використовуються різноманітні форми роботи з дітьми. Так, цікаво та насичено 7 квітня 2015 року  проведено спортивні свята до    ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВЯ.

Мета заходу: спонукати дітей до здорового способу життя, розвиток та удосконалення фізичних якостей: координації рухів, окоміру, спритності, гнучкості та швидкості; підняття емоційного тонуса дошкільнят.

В програму увійшли різноманітні ігри та вправи. Це і весела розминка в формі загальнорозвиваючих вправ з предметами (м’ячі, обручі), ігри - естафети: "Хто швидше добіжить", "Стрибки на м’ячиках", "Тонелі", "Перенеси кульку" та інші, рухливі ігри: "Підкинь вище", "Ми веселі дошкільнята".

Ігрова форма проведення та нетрадиційне обладнання дали змогу утримувати стійкий інтерес вихованців протягом всього заходу.

Кульмінацією Дня здоров’я стало проведення «МАЛИХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР» за участю батьків.  Жоден з учасників не лишився без   призів,   команди  отримали дипломи переможців та медалі.

Саме така робота з фізичного виховання створює умови для емоційно - психологічного благополуччя дітей, тому що здійснює вплив на розвиток розуму, виховання характеру, сприяє засвоєнню знань та умінь.

Переглядів: 330 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 3.8/4