«  Лютий 2013  »

Головна » 2013 » Лютий » 6 » Заняття студії "Мамина школа"
Заняття студії "Мамина школа"

Для роботи з дітьми та батьками  групи короткотривалого пере­бування дітей у Недригайлівському дошкільному навчальному закладі створено студію «Мамина школа».

Найінтенсивніше дитина розвивається у перші три роки жит­тя. У цей період формуються рухові навички, активно розвивається мовленнєва діяльність, закладаються основи психіки дитини.

Оскільки це найвідповідальніший період для подальшого розвит­ку дитини, то необхідно вчасно виявляти і реалізувати її потенційні можливості.

Ранній вік дитини відзначається надзвичайним інтересом до навколишнього світу. Цей інтерес необхідно усіляко підтримувати, заохочувати дітей до спостережень, докладно розповідаючи про всі предмети, об'єкти і явища, які зацікавили малюків, відповідати на численні дитячі запитання.

Зустрічі з дітьми та їхніми батьками мають форму інтегрованих тематичних занять, які організовує та проводить вихователь Постоєнко Оксана Олександрівна.

До роботи з дітьми активно долучаються педагогічні працівники ДНЗ: вихователь з образотворчої діяльності Олійник О.М., вихователь з фізичного виховання Новгородцева С.В., музичний керівник Чечоткіна М.М., практичний психолог Нємцева С.М.

Усю освітню роботу в групі побудовано з урахуванням вікових

особливостей дітей та дотриманням принципів систематичного і по­слідовного навчання .

Принципи організації освітнього процесу:

інтеграція різних видів діяльності;

тематичний підхід до планування занять;

активізація особистісного досвіду дітей;

пошукова діяльність дітей разом з батьками та вихова­телем;

активна взаємодія батьків і дітей під керівництвом вихователя.

Переглядів: 341 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 1.5/6
Сподобалися цікаві та змістовні матеріали маминої школи.

обовязково будемо відвідувати такі заняття. нам з сином цікаво!

Хороша форма роботи! Нам дуже сподобалося. Молодці вихователі! так тримати!

Так цікаво!!! Син був у такому захваті . Доступні ігри,які можна без зайвих затрат зробити(мочалки і кришки з бутилок). МОЛОДЦІ!!!!!! :)))))