«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 24 » Засідання обласної творчої групи
Засідання обласної творчої групи

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 22 травня у нашому «Барвінку» відбулося засідання обласної творчої групи «Мнемотехніка – новітня технологія ефективного засвоєння інформації», за участі Міщенко Л.Б., методиста дошкільної освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сердюк С.М., головного спеціаліста відділу освіти, сімʼї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради та членів обласної творчої групи,

Під час практичної частини заходу учасники мали змогу переглянути фрагменти організованої навчально-пізнавальної діяльності з використанням технології мнемотехніка: «Кольорове експерементування» – організацію експерементально дослідницької діяльності з дітьми 5-го року життя, «Маленькі бібліотекарі» – фрагмент організації сюжетно-рольової гри з елементами партнерської взаємодії з дітьми старшого дошкільного віку, «З добротою в серці» - гру – змаганняі з використанням прийомів мнемотехніки зі старшими дошкільнятами.

Вихователь-методист закладу Ковальова Н.І. організувала для присутніх інтерактивний тренінг «Мистецтво спілкування»

Учасників вітали вихованці закладу запальними танцями, мелодійними піснями.

Під час теоретичної частини члени обласної творчої групи поділились досвідом та особливостями упровадження технології мнемотехніки в закладах дошкільної освіти області.

Переглядів: 45 | Додав: nadyakovaleva | Рейтинг: 5.0/3